Bordslampor senempire

Bordslampor senempire
Bordslampor senempire
Bordslampor senempire
Bordslampor senempire
Bordslampor senempire
Bordslampor senempire
Bordslampor senempire
Bordslampor senempire

Klubbat för:

8 000 SEK

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, senempire stil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd inkl. skärm 53 cm

492126

2017-10-13