Clubfåtöljer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädsel i svart läder, djuphäftade, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

492127

2017-10-13