Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädsel i svart läder, djuphäftade, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 45 cm
Slitage
492127
2017-10-13