Serveringsvagn 1900-talets mitt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, stomme i bambu och rotting, råglasskivor, höjd ca 66, 80x42 cm

Smärre ytskador, torkade gummihjul

492129

2017-10-13