Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, stomme i bambu och rotting, råglasskivor, höjd ca 66, 80x42 cm
Smärre ytskador, torkade gummihjul
492129
2017-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här