Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VODKAKOPPAR, 6 st, silver, stämplade Moskva 1854, probör Andrey Antonovich Kovalsky, niellodekor med förgyllning, höjd 3,6 cm, diameter 5,5 cm, vikt 245 g
492135
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här