Vodkakoppar silverspecial

Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial
Vodkakoppar silverspecial

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VODKAKOPPAR, 6 st, silver, stämplade Moskva 1854, probör Andrey Antonovich Kovalsky, niellodekor med förgyllning, höjd 3,6 cm, diameter 5,5 cm, vikt 245 g

492135

2017-11-04