Eliza Olivecrona olja

Eliza Olivecrona olja
Eliza Olivecrona olja
Eliza Olivecrona olja
Eliza Olivecrona olja
Eliza Olivecrona olja
Eliza Olivecrona olja

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

ELIZA OLIVECRONA (1858-1902): Rokokodam, signerad och daterad E Olivecrona 1895, olja på duk, 44x36 cm

Färgbortfall

492141

2017-10-13