Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARY KIRSCHBAUM, Landskap, signerad och daterad Mary Kirschbaum 1893, olja på duk, 29x40 cm
Slitage, tryckskada, krackely, ytsmuts, färgbortfall
492145
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här