Tallrikar Stig Lindberg
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), "Löja" (tillverkad 1948-1961), tallrikar, 10 st., Gustavsberg, flitgods, handmålad dekor av fiskar samt sjöväxter, diameter ca 24,5 cm
Bruksslitage, repor och krackeleringar
492162
2017-10-13