Charlotte Wahlström Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Månuppgång, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, 48,5x68 cm

492179

2017-10-30