Air France New York Paris Sport och affischkonst

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AIR FRANCE, New York - Paris, signerad i trycket V.Guerra, 1951, printed in France, litografisk affisch, ca 100x61 cm, vintage

Reva, fläckar/gulnader

492184

2017-11-21