Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS HEDBERG, fat, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, glasyr i turkos, signerad HHg, Biot, höjd ca 8,5, 28x25 cm,
Nagg och lagningar/sprickor
492193
2017-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här