Fat Hans Hedberg

Fat Hans Hedberg
Fat Hans Hedberg
Fat Hans Hedberg
Fat Hans Hedberg
Fat Hans Hedberg
Fat Hans Hedberg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS HEDBERG, fat, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, glasyr i turkos, signerad HHg, Biot, höjd ca 8,5, 28x25 cm,

Nagg och lagningar/sprickor

492193

2017-10-13