Ring 18 k guld malakit diamanter

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RING, 18 k guld, fyrkantig ringskena, kubformad utskuren malakit med dekor av 4 briljanter totalt ca 0,12 ct, kvalité ca TW-W(G-H)/VS, importstämplad London 1975, ringstorlek 17 mm, total vikt 18,7 g

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Malakit med nagg

492216

2017-10-17