Ljusstakar Gusum

Ljusstakar  Gusum
Ljusstakar  Gusum
Ljusstakar  Gusum
Ljusstakar  Gusum
Ljusstakar  Gusum
Ljusstakar  Gusum
Ljusstakar  Gusum
Ljusstakar  Gusum
Ljusstakar  Gusum
Ljusstakar  Gusum

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, Gusum, nr 29, gustaviansk stil, höjd ca 20 cm

Mynning med bucklor, en ljusstake något sned

492237

2017-10-13