Serveringsvagn 1900-talets andra hälft
2017-10-13
492250
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i vitlackerad metall, detaljer i mässing, höjd ca 66, 72x47 cm
Smärre ytskador