Glasservisdelar Kosta Odelberg Junior
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOSTA, starkvinsglas, 11 st, "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, höjd ca11,5 cm, 9 skadade/naggade starkvinsglas medföljer
Enstaka mindre obetydliga nagg, delvis med färgfläckar under fötterna
492262
2017-10-14