Glasservisdelar Kosta Odelberg Junior

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOSTA, starkvinsglas, 11 st, "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, höjd ca11,5 cm, 9 skadade/naggade starkvinsglas medföljer

Enstaka mindre obetydliga nagg, delvis med färgfläckar under fötterna

492262

2017-10-14