Vettar 4 st

Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st
Vettar 4 st

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VETTAR, 4 st, 1900-tal, bemåladat trä, längd ca 28-42 cm

Slitage och färgbortfall, smärre sprickor undertill

492284

2017-10-13