EERO AARNIO, karmstolar, 6 st, Upo Oy, Finland, 19

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EERO AARNIO, karmstolar, 4 st, Upo Oy, Finland, 1900-talets fjärde kvartal, formpressad karm i röd plast, sitsar klädda i svart textil, sitthöjd 45 cm

Fåtal repor

492313

2017-10-13