Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 17/1800-tal, studsare, skuren dekor på kolv, oktagonalt kammarstycke, kaliber 13,5 mm, längd ca 127 cm
Patina, smärre slitage, konverterad från flintlås
492325
2017-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här