Slaglåsgevär 1800-tal

Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, hagel, 1800-tal, stock med skuren dekor, kaliber 15 mm, längd ca 119 cm

Patina, visst slitage

492326

2017-10-13