Vaser i klarglas

Vaser i klarglas
Vaser i klarglas
Vaser i klarglas
Vaser i klarglas
Vaser i klarglas
Vaser i klarglas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 3 st, klarglas, varav två signerade Sven Palmqvist och en signerad Edefalk, höjd ca 14,5-29 cm, medföljande 2 vaser från Strömbergshyttan, höjd ca 17-26 cm

Smärre repor

492347

2017-10-13