Olle Skagerfors

Olle Skagerfors
Olle Skagerfors

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Sjöbergs period, signerad OS 1983, 18/80, färglitografi, bladstorlek 63x47,5, oramad

492350

2017-10-22