Golvlampa Philips Tema Lampor

Golvlampa Philips Tema Lampor
Golvlampa Philips Tema Lampor
Golvlampa Philips Tema Lampor
Golvlampa Philips Tema Lampor
Golvlampa Philips Tema Lampor
Golvlampa Philips Tema Lampor

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, Philips, mässing, skinnklädd fot, totalhöjd ca 145 cm

Bruksslitage, repor

492356

2017-10-13