Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, "Arcade", Ateljé Lyktan, kromad, rund fot, svängd arm, höjd 128 cm
Bruksslitage, repor, mindre buckla på skärm
492359
2017-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här