Golvlampa art deco stil Tema lampor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, samtida, art deco-stil, vitmetall, delvis skinnklädd fot, böjbar arm, höjd ca 126 cm

Slitage, repor

492366

2017-10-14