Bordslampa design Jakobsson Tema Lampor

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, "Modell B 138", bordslampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, skärm med ljusa fransar, etikettmärkt, höjd ca 63 cm

Ytslitage, franskantsdel har släppt ngt

492375

2017-10-13