Bordslampa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing och grönpatinerad metall, med figurin av sittande flicka, total höjd ca 56 cm

Smärre ytskador

492381

2017-10-13