Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HURTS, plast, Stile, Italien, 1900-talets andra hälft, märkt "STILE Neolt Italy", på hjul., höjd 55, 42x39 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
492386
2017-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här