Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JH FABRIKERNA, serveringsvagn, Sävsjö, 1900-talets mitt, stomme i mässing, brickor i teak, höjd ca 60, 53x45 cm
Smärre skador
492392
2017-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här