Golvlampor mässing 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st., stomme i mässing, varav en Falkenbergs Beslysning, höjd ca 112-125 cm

Slitage, bucklor, falkenbergs belysning saknar del

492395

2017-10-15