Golvlampor mässing

Golvlampor mässing
Golvlampor mässing
Golvlampor mässing
Golvlampor mässing
Golvlampor mässing
Golvlampor mässing
Golvlampor mässing
Golvlampor mässing

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, mässing, 1900-talets andra hälft, en märkt NK 32021, totalhöjd ca 138 resp 168 cm

Nk lampa saknar skruv, slitage, repor, bucklor, solblekt skärm

492399

2017-10-15