Tema lampor Vägglampor Bergboms Tema lampor

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGBOMS, väggarmaturer, 1 par, 1960-tal, mässing, skärmarna invändigt vitlackerade, fästen i trä, etikettmärkta, höjd ca 84 cm

Smärre ytskador

492404

2017-10-14