Evert Lindfors gouache

Evert Lindfors gouache
Evert Lindfors gouache
Evert Lindfors gouache
Evert Lindfors gouache

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVERT LINDFORS (1927-2016): Landskap med pileallé, signerad E. Lindfors, gouache på papper, ca 48x62 cm

Krackelyr samt smärre färgbortfall

492440

2017-10-13