Carl E Orbin

Carl E Orbin
Carl E Orbin
Carl E Orbin
Carl E Orbin
Carl E Orbin
Carl E Orbin
Carl E Orbin
Carl E Orbin
Carl E Orbin
Carl E Orbin

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL E ORBIN (1745-99) väggur, förgylld, skuren dekor, höjd ca 88x60 cm, nyckel och pendel finns

Skador, lagningar, färgbortfall

492457

2017-10-20