Gottfrid Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Porträtt av Anna Kallstenius, osignerad, olja på duk, ca 53x42 cm

Provenines: Etikettmärkt, Minnesutställning över Gottfrid Kallstenius i Västervik 1961.

492469

2017-10-13