Gottfrid Kallstenius oljemålning
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Porträtt av Anna Kallstenius, osignerad, olja på duk, ca 53x42 cm
Provenines: Etikettmärkt, Minnesutställning över Gottfrid Kallstenius i Västervik 1961.
492469
2017-10-13