Sven Jonson färglitografier

Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): mapp med 5 blad, signerade Sven Jonsson, 276/390, färglitografier, varierande mått

492474

2017-10-14