James Jusczyk Konkret konst

James Jusczyk Konkret konst
James Jusczyk Konkret konst
James Jusczyk Konkret konst
James Jusczyk Konkret konst
James Jusczyk Konkret konst
James Jusczyk Konkret konst

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAMES JUSCZYK (USA, född 1943): "Simple", signerad på baksidan, akryl på duk, 137x153 cm

Smärre ytslitage

492536

2017-11-30