David Roberts olja

David Roberts olja
David Roberts olja
David Roberts olja
David Roberts olja
David Roberts olja
David Roberts olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAVID ROBERTS (1800-talets andra hälft): Kyrkointeriör, signerad David Roberts, olja på duk, 41 x 31 cm

Smärre färgbortfall

492547

2017-10-14