Klaus-Jürgen Schoen Konkret konst

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLAUS-JÜRGEN SCHOEN (Tyskland, född 1931):
Vertikal, signerad och daterad på baksidan K.J. Schoen -82, olja på duk, 160x40 cm.

Ytrepor

492550

2017-11-30