Kungligt Fotografi med Autograf

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNGLIGT FOTOGRAFI MED AUTOGRAF, 1940-tal, Gustav (Gustav V), signerad, motivmått ca 12x8 cm

492559

2017-10-14