Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Josef uttyder fångarnas drömmar, utgivare Basset, Paris, gravyr, delvis kolorerad, ca 30x40 cm.
Något gulnad, smärre nagg och fläckar.
492565
2017-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här