Oidentifierad konstnär gravyr

Oidentifierad konstnär gravyr
Oidentifierad konstnär gravyr

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Josef uttyder fångarnas drömmar, utgivare Basset, Paris, gravyr, delvis kolorerad, ca 30x40 cm.

Något gulnad, smärre nagg och fläckar.

492565

2017-10-15