Jan Hallberg stolar

Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

JAN HALLBERG, "Tallåsenstolar", 2 st., 1950-tal, teak och björk, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

492573

2017-10-14