Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, rottingklädd fot med detaljer i mässing, höjd inkl skärm ca 82 cm
Bruksslitage, mindre bucklor
492597
2017-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här