Bordslampa rotting Tema lampor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, rottingklädd fot med detaljer i mässing, höjd inkl skärm ca 82 cm

Bruksslitage, mindre bucklor

492597

2017-10-14