Brevpress Italien

Brevpress Italien
Brevpress Italien
Brevpress Italien
Brevpress Italien
Brevpress Italien
Brevpress Italien
Brevpress Italien
Brevpress Italien

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREVPRESS, 1800-tal, grand tour souvenir, marmor, steninläggningar, höjd med knopp 4,5, 14x9 cm

Hörnor med nagg

492611

2017-10-14