Barnstol 1800-tal

Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal
Barnstol 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARNSTOL, 1800-tal Karl Johan, björk med målad sits

Slitage, lagningar

492615

2017-10-14