Andreas Christen Konkret konst

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDREAS CHRISTEN (Schweiz, 1936-2006): Utan titel, signerad och daterad på baksidan A.Christen 2/7 1981, relief polyester/fiberglas, 60x60 cm

Ytslitage, mindre repor

492616

2017-11-30