Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANDREAS CHRISTEN (Schweiz, 1936-2006): Utan titel, signerad och daterad på baksidan A.Christen 2/7 1981, relief polyester/fiberglas, 60x60 cm
Ytslitage, mindre repor
492616
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här