Oljemålning med kvinnoporträtt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinna med handarbete, otydligt signerad och daterad 1876 (1836), olja på duk, 40x32 cm

492617

2017-10-15