Johan Fredrik Isberg Helge-Ands-holmen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Helge-Ands-holmen", monogramsignerad, akvarell, ca 10x15 cm

492623

2017-10-14