Matti Kujasalo Konkret konst
Klubbat för:
27 000 SEK
Schätzwert
20 000 SEK
Beschreibung
MATTI KUJASALO (Finland, född 1946), Komposition mot grå bakgrund, signerad och daterad på baksidan Matti Kujasalo 1978, akryl på duk uppspänd på pannå, ca 63x119 cm
Zustandsbeschreibung
Ytfläckar/märken (se bild)
492628
2017-11-30