Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ANDREAS BRANDT (Tyskland, född 1935): "Rot-Grau-Grau", signerad och daterad på baksidan Brandt -77, olja på duk, ca 81x135 cm.
Ytslitage/märken
492631
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här