Andreas Brandt Konkret konst

Andreas Brandt Konkret konst
Andreas Brandt Konkret konst
Andreas Brandt Konkret konst
Andreas Brandt Konkret konst

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANDREAS BRANDT (Tyskland, född 1935): "Rot-Grau-Grau", signerad och daterad på baksidan Brandt -77, olja på duk, ca 81x135 cm.

Ytslitage/märken

492631

2017-11-30