William Sidney Cooper oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WILLIAM SIDNEY COOPER (1854-1927), olja på duk, betande får i landskap, signerad och daterad W. Sidney Cooper 1903, ca 49x74 cm

492652

2017-10-14